Black Friday bij VVV Cranendonck

Black Friday, een knotsgekke koopjesdag is een Amerikaanse traditie die plaatsvindt op de vrijdag na Thanksgiving. De afgelopen jaren heeft deze Amerikaans feestdag ook bij ons flink aan populariteit gewonnen.Black Friday bij VVV Cranendonck

22-11-2018 20:44 – Ingezonden door Reactie

Black Friday, een knotsgekke koopjesdag is een Amerikaanse traditie die plaatsvindt op de vrijdag na Thanksgiving. De afgelopen jaren heeft deze Amerikaans feestdag ook bij ons flink aan populariteit gewonnen. Steeds meer mensen raken bekend met Black Friday doordat veel winkels hierop  inspelen knotsgekke aanbiedingen. Traditiegetrouw wordt er op Black Friday gestart met de inkopen voor kerst. Ook VVV Cranendonck heeft een speciale BLACK FRIDAY stunt aanbieding. Nu de komende feestdagen weer in zicht komen hebben onze vrijwilligers weer hard gewerkt om leuke pakketjes van onze streekproducten samen te stellen. Mocht u nog iets origineels zoeken voor uw medewerkers of familie, breng eens een bezoek aan onze VVV winkel aan de Markt in Budel voor een origineel cadeau uit onze streek, kant en klaar voor u verpakt. Aanbieding: Winterhapje en Wandelkaart Cranendonck voor € 19.95
alleen geldig op vrijdag 23 november. Onze vrijwilligers heten u van harte welkom.

Powered by Blog Grabber