Een gesprek met wijkagent Henk van de Berg

Op maandag 14 januari om 13.30 uur komt wijkagent Henk van de Berg langs in Onze School te Maarheeze. Hij beantwoordt er al uw vragen zoals ‘Waar en hoe kunt U een verdachte situatie melden? ‘, ‘Wanneer belt U het 0900 nummer of wanneer 112?’ en ‘Is anoniem melden ook écht anoniem?’. Maar hij geeft ook…Een gesprek met wijkagent Henk van de Berg

20-12-2018 16:12 – Ingezonden door Redactie

Op maandag 14 januari om 13.30 uur komt wijkagent Henk van de Berg langs in Onze School te Maarheeze. Hij beantwoordt er al uw vragen zoals ‘Waar en hoe kunt U een verdachte situatie melden? ‘, ‘Wanneer belt U het 0900 nummer of wanneer 112?’ en ‘Is anoniem melden ook écht anoniem?’. Maar hij geeft ook tips om de veiligheid thuis te verbeteren.  Hebt u ook nog een ander onderwerp waar u graag meer informatie over wilt hebben dan kunt u dat bij uw opgave kenbaar maken en zullen we dat indien mogelijk ook op de agenda zetten.Graag aanmelden vóór 8 januari in de huiskamer van “Onze School” of bij Marina Bukkems sociaal makelaar Maarheeze 0031 682 66 22 63 of per mail sociaalmakelaar-maarheeze@cranendonck.nl

Powered by Blog Grabber