Eetpunt “Onze School”

Op dinsdag 20 november om 12.00 uur staat er weer een heerlijke, verse maaltijd op tafel bij het eetpunt in “Onze School”. De vrijwilligers koken weer een lekker 3-gangendiner.Eetpunt “Onze School”

19-11-2018 18:45 – Ingezonden door Redactie

Op dinsdag 20 november om 12.00 uur staat er weer een heerlijke, verse maaltijd op tafel bij het eetpunt in “Onze School”. De vrijwilligers koken weer een lekker 3-gangendiner. Deze maand staat er champignonsoep, rode kool met aardappelpuree en gehaktbal op het menu, met als toetje een lekker herfstdessert. Een kopje koffie of thee sluit de maaltijd af. Voor de prijs hoeft u het niet te laten: €6,- per persoon.
Dus kom gezellig samen eten in “Onze School”!  Aanmelden tot vrijdag 16 november 12 uur bij de gastvrouwen/heren achter de bar of telefonisch via 0031 495 623589. Het Kerstdiner van het eetpunt zal plaatsvinden op dinsdag 18 december.  Daarvoor kunt u zich vanaf 20 november ook aanmelden. Wij vinden het prettig als vooraf betaald wordt.

Powered by Blog Grabber