Fotogroep Ons Kwartier

Op 4 januari gaat er een nieuwe activiteit van start in Onze School: een fotogroep die eenmaal per maand samenkomt. Het enige wat u nodig heeft om deel te nemen is een digitale camera, een usb-stick en…Fotogroep Ons Kwartier

10-12-2018 16:25 – Ingezonden door Redactie

Op 4 januari gaat er een nieuwe activiteit van start in Onze School: een fotogroep die eenmaal per maand samenkomt. Het enige wat u nodig heeft om deel te nemen is een digitale camera, een usb-stick en enthousiasme! Onder begeleiding van Anja Matheeuwsen met assistentie van Diana Peskens willen wij u met andere ogen leren kijken naar uw eigen dorp, objecten, de natuur en de omgeving. De ene keer zullen we te voet van Ons Kwartier vertrekken, een andere keer met de fiets en soms met de auto. Voor vervoer moet u zelf zorgen.  Het is geen cursus. Met andere woorden u kunt uw camera gerust op de automaat laten staan. We komen elke eerste vrijdagmorgen van de maand om 9.30 uur bij elkaar in Ons Kwartier. Er zijn geen kosten aan deze nieuwe activiteit verbonden. Alleen de door u genuttigde consumpties. Hoe kunt u zich opgeven? Er ligt een inschrijfformulier bij de balie in Ons Kwartier, ook kunt u zich aanmelden via het mailadres: anja@luckymail.com Wilt u alvast wat foto’s van Anja zien? Wij verwijzen U graag naar de prachtige natuurfoto expositie in Onze School. Deze expo werd verzorgd door Fotogroep Weert, waar zij lid van is.

Powered by Blog Grabber