Huldigingen nieuwjaarsreceptie Rood-Wit’67/Plus

Afgelopen weekend vond de nieuwjaarsreceptie plaats van voetbalclub RoodWit’67/PLUS. Tijdens de receptie zijn de volgende leden gehuldigd Christ Zentjens (60 jaar lid) en Charles Aarts, Jan van der Kampen…Huldigingen nieuwjaarsreceptie Rood-Wit’67/Plus

12-01-2019 10:17 – Ingezonden door Redactie

Afgelopen weekend vond de nieuwjaarsreceptie plaats van voetbalclub RoodWit’67/PLUS. Tijdens de receptie zijn de volgende leden gehuldigd Christ Zentjens (60 jaar lid) en Charles Aarts, Jan van der Kampen en Johan Rademaekers voor hun 40-jarig lidmaatschap,.

Christ is 6 jaren jeugdspeler geweest en 45 jaren seniorspeler (in totaal meer dan 750 senior-wedstrijden gespeeld, waarvan 10 jaar in het 1e elftal). De meeste jaren in het 1e elftal samen met zijn broers Jac en Johan. De bekendste jaren zijn het kampioenschap 1974/1975 en 1978/1979 en het seizoen 1980/1981 toen Rood-Wit’67 in de 2e klasse KNVB voetbalde. Nu is Christ nog dagelijks als vrijwilliger op het sportpark.

Charles begon in 1960 als jeugdspeler en daarna 35 jaar in een lager seniorenelftal gekeept en/of gevoetbald. Vanaf september 1990 is hij al grensrechter van het 1e elftal. Charles is 14 ½ jaar bestuurslid geweest. Hij is erelid en lid van verdienste. Ook is hij door de KNVB onderscheiden met een bronzen en zilveren speld. Hij sponsort de club met zijn Gebruikte Meubelhal al bijna 20 jaren.

Jan is als jeugdspeler begonnen en heeft daarna 26 jaren (meer dan 500 wedstrijden) bij de senioren gevoetbald (1 seizoen in het 1e elftal). Hij heeft vanaf het seizoen 1982/1983 t/m 2001/2002 in het hoofdbestuur gezeten (waarvan 7 jaren jeugdvoorzitter). Vanaf het seizoen 2009/2010 t/m heden weer in het hoofdbestuur, nu als secretaris. Jan is daarnaast nog 26 jaar KNVB scheidsrechter geweest. Voor al die verdiensten is hij onderscheiden als erelid, lid van verdienste, lid van de Orde van Oranje Nassau en heeft hij de bronzen KNVB speld ontvangen.   

Johan begon als jeugdspeler in het seizoen 2004/2005 en daarna alle jeugdelftallen doorlopen. Vanaf het seizoen 1987/1988 actief geweest in een lager seniorenelftal en daarin meer dan  600 seniorwedstrijden gespeeld. Vanaf het seizoen 2001/2002 is hij bestuurslid en in al die tijd in nagenoeg alle commissies gezeten. Johan is lid van verdienste.

In zijn Nieuwjaarsspeech herdacht voorzitter Mat Lammers de in 2018 overleden Roodwitters.  Hij bedankte alle sponsoren en natuurlijk ook onze vrijwilligers, supporters en verder alle leden voor hun inzet en trouwheid. Hij feliciteerde nog eens het 2e elftal, de veteranen, MO17-1 en JO15-1 met het behaalde kampioenschap. Mat benadrukte hoe belangrijk iedere vrijwilliger, sponsor, sporter en supporter is voor het voortbestaan van onze vereniging. We hebben een schitterende club met een prachtige accommodatie maar het kost energie om dit allemaal in stand te houden. Niets komt vanzelf en we hebben iedereen nodig om te zorgen dat we nog jarenlang blijven voetballen op ons sportpark. Dit is geen gemakkelijke taak door onze kleine kernen Schoot en Dorplein met een afnemend aantal kinderen op school. Namens het hoofdbestuur en jeugdbestuur van Rood-Wit’67/Plus wenste hij allen een voorspoedig, gezond en natuurlijk ook een sportief 2019 toe. Hopelijk mogen alle goede voornemens dit jaar in vervulling gaan en kunnen we volgend jaar op dezelfde plaats weer terugkijken op een geslaagd jaar.

Powered by Blog Grabber