Interesse in een leesclub?

BUDEL – Tegenwoordig worden er steeds meer leesclubs opgericht. Het is dan ook erg interessant, gezellig, leerzaam en gewoon leuk om deel te nemen.Interesse in een leesclub?

23-03-2019 13:53 – Ingezonden door Redactie

BUDEL – Tegenwoordig worden er steeds meer leesclubs opgericht. Het is dan ook erg interessant, gezellig, leerzaam en gewoon leuk om deel te nemen. Een groepje van ongeveer acht personen leest hetzelfde boek en praat er dan samen over na. Je wisselt meningen uit over een boek, gaat wat dieper in op het verhaal, de achtergronden of de hoofdpersonen in het boek en het blijkt dan vaak dat je het boek door de uitwisseling met elkaar, nog meer gaat waarderen. Er gaat nu ook een leesclub van start in Budel. De bedoeling is om zo’n zes boeken per jaar te lezen en dan om de twee maanden bij elkaar te komen om een boek te bespreken. De plaats van samenkomst is de bibliotheek in Budel. Er zijn nog een paar plaatsen vrij, dus als je graag leest, dan is het misschien een goed idee om je aan te sluiten bij de club. Je weet dan dat je elke twee maanden een boek gaat lezen en omdat  je een afspraak hebt met de leesclub, helpt dat om het boek ook echt uit te lezen. Een andere reden kan zijn dat je het interessant vindt om wat meer verdieping te halen uit de boeken die je leest. Ook biedt een leesclub de kans om nieuwe mensen te leren kennen, die net als jij interesse in boeken hebben. Lijkt het je wat om mee te doen, dan kun je je aanmelden bij: tineke.van.den.abeele@gmail.com N.B. Het is de bedoeling dat er na de zomervakantie ook in Maarheeze een leesclub van start gaat in “Onze School”. Informatie daarover volgt te zijner tijd nog. Wil je alvast kenbaar maken dat je hier belangstelling voor hebt, dan is het al mogelijk om je aan te melden in “Ons Kwartier”, de grote zaal in “Onze School”.

Powered by Blog Grabber