Lekker een ijsje eten, van de wensboom

Mevrouw van Gastel is een vaste bezoekster van de inloop “de Rode Draad” in Onze School. Voor haar had Kelsey Kluitmans de wens in de wensboom gehangen.Lekker een ijsje eten, van de wensboom

07-05-2018 09:45 – Ingezonden door Redactie

Mevrouw van Gastel is een vaste bezoekster van de inloop “de Rode Draad” in Onze School. Voor haar had Kelsey Kluitmans de wens in de wensboom gehangen. Ze wilde mevrouw van Gastel graag een leuk uitje aanbieden. Natuurlijk werd daar door de werkgroep Wensboom Maarheeze gehoor aan gegeven. Op vrijdag 20 april ging de hele groep, samen met mevrouw van Gastel, naar Cafetaria Family. Daar werd, omdat het prachtig weer was, op het terras genoten van een heerlijk ijsje. Dat werd hen aangeboden door de wensboom. René van de Peppel trakteerde de groep daarna nog op een lekker kopje koffie of thee. Mevrouw van Gastel heeft genoten van de gezellige middag.

Powered by Blog Grabber