Lekkere eetactiviteit in ’t Buuls zitje

In ons dorpstrefpunt Huiskamer ’t Buuls zitje is het komende week herfst. Niet alleen buiten wordt het herfst maar ook op tafel. De extra eetactiviteit krijgt een herfstachtig tintje. Het aantal plaatsen…Lekkere eetactiviteit in ’t Buuls zitje

22-10-2018 12:13 – Ingezonden door Redactie

In ons dorpstrefpunt Huiskamer ’t Buuls zitje is het komende week herfst. Niet alleen buiten wordt het herfst maar ook op tafel. De extra eetactiviteit krijgt een herfstachtig tintje. Het aantal plaatsen is beperkt dus op tijd inschrijven is een ‘must’. De lunch is op woensdag 24 oktober en begint om 12.00 uur. Voor maar € 6,50 kun je al aanschuiven. Verder wordt er komende tijd flink geschilderd, geen muren maar  ‘dikke dames’. Zowel de workshop die doorging op 17 oktober als die van 14 november is helemaal volgeboekt. Op woensdag 31 oktober wordt er weer geknutseld door jong en oud. Er is via het boekje Sjors Creatief een leuke kinder knutselclub ontstaan die in de even weken druk aan het werk is. Vergeet ook niet onze nieuwe donderdagmiddag activiteit, zeker niet nu het slechte en koude weer eraan komt. We hebben dan een spelletjesmiddag. Er wordt momenteel rummikub gespeeld maar er zijn meer spelletjes mogelijk. Je kunt ook je eigen spel meenemen want onze twee gastvrouwen zijn echte ‘spelletjesmensen’. De middag begint om 13.30 uur en duurt tot 16.00 uur. Je hoeft je niet aan te melden. Je vindt ’t Buuls zitje op de Dr. Ant. Mathijsenstraat 32 tegenover de Borgh. Telefonisch zijn we te bereiken onder 0031 610227398 of via mail buulszitje@gmail.com Heb je meer specifieke vragen over b.v. activiteiten, vrijwilligerswerk of het reilen en zeilen van de Huiskamer dan kun je bellen met coördinator Kitty Arets (0031 630447705).

Powered by Blog Grabber