Loopgroep Cranendonck

Een druk Paasweekend voor onze leden. Op zaterdag was de Caubergtrail, ook wel de hel van het zuiden genoemd, door prachtige natuurgebieden in Valkenburg. Sanne en Liesbeth Groenen beklommen samen de Cauberg…Loopgroep Cranendonck

06-04-2018 12:11 – Ingezonden door Redactie

Een druk Paasweekend voor onze leden. Op zaterdag was de Caubergtrail, ook wel de hel van het zuiden genoemd, door prachtige natuurgebieden in Valkenburg. Sanne en Liesbeth Groenen beklommen samen de Cauberg over 9 kilometer. Ze hadden het voorjaarszonnetje besteld en genoten zichtbaar. Ook Sepp van de Wildenberg beklom de Cauberg maar maakte er 18 kilometer van. Op eerste paasdag was er een speciale wedstrijdeditie van de Hema IJzeren Man Volksloop. De heren liepen 10,5 kilometer. Twan Winters zette een tijd neer van 44:53. De andere prestaties: Geert Hertogs liep 45:35, Cyrille Mathijssen 49:18 en Jeffrey Meurkens 50:51. Op tweede paasdag werd de Zjwamer Paosloup gehouden. Een feestelijke hardloopwedstrijd vanaf de markt in Swalmen waarbij ook de paashaas aanwezig. Irma van Gils liep de 10 kilometer in 50:42.

Op de foto Sepp van de Wildenberg.

Powered by Blog Grabber