Nieuwjaarsreceptie Seniorenvereniging Maarheeze

Op zaterdag 5 januari wordt er een nieuwjaarsreceptie georganiseerd voor de leden van Seniorenvereniging Maarheeze in Ons Kwartier in Onze School. Het bestuur van de seniorenvereniging Maarheeze, nodigt…Nieuwjaarsreceptie Seniorenvereniging Maarheeze

26-12-2018 12:26 – Ingezonden door Redactie

Op zaterdag 5 januari wordt er een nieuwjaarsreceptie georganiseerd voor de leden van Seniorenvereniging Maarheeze in Ons Kwartier in Onze School. Het bestuur van de seniorenvereniging Maarheeze, nodigt u uit om te toasten  op het nieuwe jaar van 13.30 tot 15.30 uur in Ons Kwartier. Alle leden zijn van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje nog eens terug te kijken op het oude jaar en vooruit te blikken op het nieuwe jaar.

Powered by Blog Grabber