Prachtige Duo-Fiets voor Os Thoes

Sinds afgelopen week heeft Os Thoes de beschikking over een eigen duo-fiets. De aanschaf is mede mogelijk gemaakt door de Stichting Philips de Jongh Fonds. Vrijwilligers en mantelzorgers kunnen met een…Prachtige Duo-Fiets voor Os Thoes

02-12-2018 16:30 – Ingezonden door Redactie

Sinds afgelopen week heeft Os Thoes de beschikking over een eigen duo-fiets. De aanschaf is mede mogelijk gemaakt door de Stichting Philips de Jongh Fonds. Vrijwilligers en mantelzorgers kunnen met een van de bewoners een toertochtje maken door de omgeving, boodschappen doen etc. Ook voor mensen met dementie is het heerlijk de frisse wind te ervaren op de fiets. Bent u nog geen vrijwilliger bij Os Thoes? Als u het wel ziet zitten om met de fiets een ritje te maken of anderszins u in te zetten voor van onze bewoners,  kunt u zich altijd aanmelden bij het huis op de Graafschap Hornelaan 27 in Budel. In overleg met de medewerkers kunnen daar dan afspraken over gemaakt worden. Het leven in Os Thoes, een open kleinschalig thuis voor mensen met dementie, wordt als heel prettig ervaren door de bewoners en de families. Binnenkort “vieren” we ons eenjarig bestaan. Het huis is nu al een voorziening die niet meer weg te denken is in het zorgaanbod binnen onze gemeente. De partners in het project, woCom, gemeentebestuur, de zorgverlener en de Stichting Woonzorg Cranendonck gaan op korte termijn aan tafel om de toekomst van dit zorgaanbod binnen onze gemeente te evalueren. Van de uitkomst zullen wij u op de hoogte houden.

Powered by Blog Grabber