Reguliere thuisoverwinning FC Cranendonck tegen Altweerterheide

Na een goede eerste helft, kon FC Cranendonck met een 2-0 voorsprong gaan rusten. Na de rust kon Altweerterheide nog even terugkomen tot 2-1, maar uiteindelijk stond er op het einde een terechte 4-1 eindstand op het scorebord.Reguliere thuisoverwinning FC Cranendonck tegen Altweerterheide

22-02-2019 09:33 – Ingezonden door Redactie

Na een goede eerste helft, kon FC Cranendonck met een 2-0 voorsprong gaan rusten. Na de rust kon Altweerterheide nog even terugkomen tot 2-1, maar uiteindelijk stond er op het einde een terechte 4-1 eindstand op het scorebord.

FC Cranendonck begon sterk aan deze wedstrijd. Met goede snelle combinatie’s werden er diverse kansen gecreeerd. In de 17de minuut was het Klaas vd Wildenberg die FC Cranendonck op een dikverdiende 1-0 voorsprong kon zetten.  En 10 minuten later werd Guus Teunissn na een snelle solo in het 16 metergebied neergelegd. De penalty die hierop volgde werd door Guus zelf onhoudbaar binnengeknald, 2-0. Tot aan de rust bleef het hierbij, mede door het feit dat het vizier bij enkele FC Cranendonck spelers niet helemaal op scherp stond. De thee in de pauze had FC Cranendonck niet veel goeds gedaan. Het begon slecht aan het tweede bedrijf en liet Altweerterheide terug in de wedstrijd komen. Eerst had FC Cranendonk alle geluk van de wereld toen een voorzet door de Altweerterheide spits op de paal werd gekopt, maar enkele minuten later was het toch raak. Een snelle aanval werd door de Altweerterheide spits mooi teruggelegd, waarna doelman Tom van Happen kansloos was op een hard schot van een Altweerterheide middenvelder, 2-1. Halverwege de tweede helft was de koek op aan Altweerterheide kant en kon FC Cranendonck het heft weer in handen pakken. Eerst ging een kopbal van Rob Slenders nog maar net over het doel, maar na 75 minuten kon Sam Cummins de voorsprong vergroten tot 2 doelpunten. Een scherp ingeschoten corner viel pardoes bij de tweede paal in het doel, 3-1. En 2 minuten later was het weer Sam Cummins die de eindstand op het scorebord liet zetten. Een ver schot werd door de Altweerterheide doelman helemaal verkeerd ingeschat en belandde door zijn handen in het net, 4-1. Dat het uiteindelijk bij deze 4-1 stand bleef had FC Cranendonck helemaal aan zichzelf te danken. Met de vele kansen werd slordig omgegaan en daardoor vielen er geen doelpunten meer.

Powered by Blog Grabber