sv Budel verliest in blessuretijd van Reusel Sport

sv Budel heeft een goede wedstrijd gespeeld tegen Reusel Sport, maar bleef na de wedstrijd met lege handen staan. Voor rust namen de bezoekers het initiatief en ging Reusel Sport met een terechte 0-1 voorsprong rusten, maar na rust nam sv Budel de wedstrijd over. De 1-1 van Jasper Beerten viel al vlak…sv Budel verliest in blessuretijd van Reusel Sport

10-11-2018 11:11 – Ingezonden door Redactie

sv Budel heeft een goede wedstrijd gespeeld tegen Reusel Sport, maar bleef na de wedstrijd met lege handen staan. Voor rust namen de bezoekers het initiatief en ging Reusel Sport met een terechte 0-1 voorsprong rusten, maar na rust nam sv Budel de wedstrijd over. De 1-1 van Jasper Beerten viel al vlak na rust en daarna bleef sv Budel kansen creëren. De wedstrijd kon uiteindelijk beide kanten op, maar een gelijkspel konden alle supporters goed mee leven. Toch ging Reusel Sport uiteindelijk met de overwinning lopen toen een corner in de blessuretijd binnengekopt werd.

Opnieuw kreeg trainer Walter van Ommeren een domper te verwerken: Rens Vrijsen moest in de warming-up geblesseerd afhaken en dat zorgde opnieuw voor problemen in de achterhoede. Inmiddels is er in de selectie geen fitte verdediger meer te vinden en werd Steef Vasen van de voorhoede naar de achterhoede gesleept om samen met middenvelder Jelle Martens het hart van de verdediging te vormen.

Voor rust was Reusel Sport de betere partij. De ploeg werd vorig jaar tweede in de 3e klasse D en liet zien veel kwaliteit in huis te hebben. Het werd vooral voor de vele supporters een leuke pot om te zien. Opvallend was het aantal fans dat vanuit Reusel meegereisd was naar Budel. Toch kon sv Budel een achterstand voorkomen en zelf met enige regelmaat gevaarlijk eruit komen. In een van deze gevaarlijke uitvallen trok Rick Louwers aan de noodrem. Scheidsrechter Van den Brink, die duidelijk niet zijn dag had, trok echter geen rode kaart maar slechts geel. Dezelfde Louwers wist vlak voor rust Reusel Sport alsnog op voorsprong te zetten, waardoor de ruststand van 0-1 extra wrang was, maar zeker niet onverdiend.

Na rust een strijdend sv Budel dat continu op de helft van de tegenstander bleef voetballen, maar ook Reusel Sport bleef de voetballende oplossing zoeken en was bij vlagen gevaarlijk. Uiteindelijk wist sv Budel al vroeg in de tweede helft de gelijkmaker te scoren. Jasper Beerten, die een sterke wedstrijd speelde aan de rechterkant, trok naar binnen, gaf een voorzet, maar deze werd door niemand aangeraakt en viel bij de tweede paal in het doel: 1-1. Niet veel later had sv Budel een penalty moeten krijgen na een overtreding op Jordy van Zon, maar de scheids besloot van grote afstand om een gele kaart toe te kennen vanwege een schwalbe. Daarna kreeg sv Budel nog verschillende goede mogelijkheden, maar ook Reusel Sport wist Dennis van Gils regelmatig te testen. De wedstrijd leek uit te draaien op een 1-1 gelijkspel, maar twee minuten voor tijd wist sv Budel een prachtige aanval bijna af te ronden, maar het schot van Koen Bogers werd fraai gered door Paul Dijkmans. Niet veel later kreeg Reusel Sport een makkelijk gegeven vrije trap en een corner die daaruit volgde werd knap binnengekopt. Daardoor won Reusel Sport in de slotminuut met 1-2.

Na de wedstrijd waren de druiven erg zuur voor de Budelse formatie, maar de supporters hadden een goede wedstrijd gezien met twee voetballende ploegen die de fans 90 minuten vermaakt hebben. De inzet was prima en met een wat fittere selectie moet sv Budel de weg naar boven gaan inslaan in de komende wedstrijden. Volgende week speelt sv Budel de inhaalwedstrijd tegen Sparta’25 uit Beek en Donk. De wedstrijd begint om 14.30 uur op het sportpark in Budel.

Powered by Blog Grabber