Uniek handbalkamp Sporting Nelo

Sporting NeLo bestaat volgende zomer 50 jaar. En aangezien we dankzij onze jeugdopleiding zover staan, gaan we een uitzonderlijk jeugdkamp organiseren. De jongens en meisjes leven 1 week als een volledige handbalprof, er wordt zeer gedisciplineerd gewerkt.Uniek handbalkamp Sporting Nelo

02-01-2019 14:20 – Ingezonden door Redactie

Sporting NeLo bestaat volgende zomer 50 jaar. En aangezien we dankzij onze jeugdopleiding zover staan, gaan we een uitzonderlijk jeugdkamp organiseren. De jongens en meisjes leven 1 week als een volledige handbalprof, er wordt zeer gedisciplineerd gewerkt. De opleiding is van een ongekend niveau, met een intensiteit, mentaliteit en een kwaliteit die ongekend is in België. Hoofdtrainer Joël Abati is de bezieler van dit kamp. Mr Abati is meervoudig Olympisch-, Wereld- en Europees kampioen. Hij won de Champions League met
Magdeburg, was meervoudig Frans kampioen met Montpellier en een begenadigd
trainer. Het kamp gaat door van 25 augustus tot en met 30 augustus in de sporthal van het Dommelhof te Neerpelt. En er zullen nog meer internationaal gelauwerde spelers aanwezig zijn zoals Luc Barranger, Bjorn Timmermans en Predrag Dosen. Voor meer info over dit kamp, kijk op www.sporting-nelo.be

Powered by Blog Grabber