Seniorenvereniging Maarheeze organiseert leuke activiteiten

Wilt U een ochtend, een middag of een avondje er even tussen uit, dat kan allemaal. In onze huiskamer “Het Kwartier”, kunt elke werkdag van 10.00 tot 12.30 uur terecht voor een bakje koffie of thee en…Seniorenvereniging Maarheeze organiseert leuke activiteiten

17-07-2017 08:43 – Ingezonden door 2017/07/17 12:03:00

Wilt U een ochtend, een middag of een avondje er even tussen uit, dat kan allemaal.
In onze huiskamer “Het Kwartier”, kunt elke werkdag van 10.00 tot 12.30 uur terecht voor een bakje koffie of thee en een gezellig praatje. Iedereen is welkom, u hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Wilt U biljarten dan kan ook. Houdt U van fietsen, elke donderdagmiddag vertrekken we vanaf 13.30 uur vanaf “Onze School” voor mooie tochten in de omgeving. Vindt U kaarten leuk,  elke donderdagavond vanaf 19.30 uur kunt U bij ons terecht, we organiseren dan een kaartavond voor zowel mensen die graag willen rikken of voor mensen die liever willen  jokeren.
Een nieuwe activiteit, sinds kort kan het jeu de boules spel, op 2 banen bij “Onze School” beoefend worden. Elke woensdagmiddag vanaf 13.30 uur kunt U onder begeleiding van een “deskundige” aan dit spel deelnemen. Ook op ander momenten kan er gespeeld worden als U daar zin in hebt. Voor spelmateriaal kunnen we zorgen.
Meer info over deze en andere activiteiten van de Seniorenvereniging kunnen U krijgen bij Andre Meulman telefoon 0031 495 592276.

Powered by Blog Grabber