De Dag van de Ouderen

Op 2 en 3 oktober organiseert Seniorenvereniging Maarheeze De Dag van de Ouderen in Ons Kwartier. De zaal in Onze School gaat beide dagen open om 13 uur. Als eerste staat een presentatie door een van de notarissen van notariskantoor Veugen uit Weert op het programma. Die zal handelen over het belang…De Dag van de Ouderen

15-09-2017 10:23 – Ingezonden door Redactie

Op 2 en 3 oktober organiseert Seniorenvereniging Maarheeze De Dag van de Ouderen in Ons Kwartier. De zaal in Onze School gaat beide dagen open om 13 uur. Als eerste staat een presentatie door een van de notarissen van notariskantoor Veugen uit Weert op het programma. Die zal handelen over het belang van het maken van een testament of levenstestament / algehele volmacht in geval van wilsonbekwaamheid. Na de pauze is er een optreden van DJ Ron met ‘Zo was ’t vruuger’, een programma met muziek uit de jaren 20 tot 70 oftewel een nostalgische disco in een bijzonder decor. Tijdens de middag is er nog een kleine loterij. De toegangsprijs voor de middag voor de ouderen is zeven euro. Ook niet-leden zijn welkom. Op maandag 18 en woensdag 20 september is de kaartverkoop in Ons Kwartier van 10 tot 12 uur en in de Brinkhorst is die op dinsdag 19 september van 14 tot 15 uur.

Powered by Blog Grabber