Vaderdagvliegen bij Modelvliegclub Weert

Op zondag 18 juni organiseert Model Bouw Club Weert een zogenaamde ´Vaderdagvliegdag´ Op deze dag kunnen vaders en hun zonen en/of dochters eens langskomen op onze club en een gratis proefvliegles krijgen….Vaderdagvliegen bij Modelvliegclub Weert

16-06-2017 08:56 – Ingezonden door Redactie

Op zondag 18 juni organiseert Model Bouw Club Weert een zogenaamde ´Vaderdagvliegdag´ Op deze dag kunnen vaders en hun zonen en/of dochters eens langskomen op onze club en een gratis proefvliegles krijgen. (Uiteraard zijn moeders ook welkom)
 
LIjkt het jou wel leuk om je eens te verdiepen in deze mooie hobby? Dan ben je van harte uitgenodigd.  Je kunt dan onder begeleiding van een ervaren instructeur eens proberen hoe dat voelt om een modelvliegtuig te besturen. En we kunnen je antwoord geven op al je vragen over deze boeiende hobby.  Vanaf 10.30u staan de trainertoestellen te wachten. Ga jij ‘m besturen?  Wie weet tot ziens op ons veld aan de Hoogbosweg in Weert.
Het veld van de MBC Weert is gelegen aan de  Hoogbosweg in Weert, nabij afrit 38 van de A2 (Weert Noord). Vanaf deze afrit is het veld duidelijk aangegeven met bordjes. Afstand afrit – vliegveld is ongeveer 1 km. Zie ook: www.mbcweert.nl

Powered by Blog Grabber