Inzamelactie gebruikte batterijen

Overpelt doet mee aan de uitdaging van Bebat om het grootste gewicht aan gebruikte batterijen per inwoner in te zamelen. De winnende gemeente krijgt een splinternieuwe milieuvriendelijke speeltuin. De…Inzamelactie gebruikte batterijen

14-05-2017 18:38 – Ingezonden door Redactie

Overpelt doet mee aan de uitdaging van Bebat om het grootste gewicht aan gebruikte batterijen per inwoner in te zamelen. De winnende gemeente krijgt een splinternieuwe milieuvriendelijke speeltuin. De actie past in het MixedUp-thema van de Overpeltse jeugdverenigingen rond milieu en duurzaamheid. Schepen van jeugd Ann van Dorpe geeft meer uitleg.

Nog tot 31 mei daagt Bebat de Limburgse gemeenten uit om het grootste gewicht aan gebruikte batterijen per inwoner in te zamelen. De gemeente die hierin slaagt krijgt een splinternieuwe milieuvriendelijke speeltuin.  Uiteraard gaat Overpelt met veel plezier deze uitdaging aan! Wij zetten gedurende deze periode alles op alles om deze nieuwe speeltuin voor onze gemeente te winnen.  

Schepen van jeugd Ann Van Dorpe: ‘De uitdaging past tegelijk in het ‘Mixed Up’ thema van dit jaar. Elk jaar werken alle Overpeltse jeugdverenigingen samen met kinderwerking FABuleus, tienerwerking FAB10 én het Valkenhof rond een gezamenlijk project. Het ‘Mixed Up’ thema van 2017 is ‘milieu en duurzaamheid’.’

Wil jij onze gemeente helpen om de milieuvriendelijke speeltuin naar Overpelt te halen? Dan kan door je batterijtje bij te dragen:

• Ga thuis echt overal op zoek naar gebruikte batterijen (schuiven, zolder, keuken, berging,…)
• Breng ze tot 31 mei binnen in een Bebat inzamelpunt in onze gemeente: Electro Satelite (Astridlaan 118), AVEVE (Breugelweg 46), Peltri (Burg. Missottenstraat 4), Wibra (De Koel 2), Robs Shop (Dorpsstraat 27), Witters Fotostudio (Dorpsstraat 125), Kruidvat (Dorpsstraat 176), Ijzerwaren Desair (Industrielaan 8), Gamma (Kon. Albertlaan 2), Albert Heijn (Leopoldlaan 18), Action  (Leopoldlaan 20), Aldi (Leopoldlaan 22), Carrefour (Leopoldlaan 49), Industrie Parts Limburg (Leopoldlaan122), recyclagepark (Lieven Bauwenslaan 5), Electro Loos (Lindelsebaan 81), Proxy Delhaize (Lindelsebaan 202), Garage Braeken (Lindelsebaan 414), Van Vugt Computer Service (Napoleonweg 53), FOD Financiën (Ringlaan 186), Lecot (Siberiëstraat) en House Tronics (Vrenenstraat 37).

Powered by Blog Grabber