Muziek in “Onze School”

Op dinsdag 30 mei  komt accordeonorkest “Nemaldo” uit Budel optreden in onze school.  Het orkest bestaat 6 jaar en speelt onder leiding van Madelon van Sint Annaland. Behalve dirigent is zij ook accordeondocent….Muziek in “Onze School”

24-05-2017 08:58 – Ingezonden door Redactie

Op dinsdag 30 mei  komt accordeonorkest “Nemaldo” uit Budel optreden in onze school.  Het orkest bestaat 6 jaar en speelt onder leiding van Madelon van Sint Annaland. Behalve dirigent is zij ook accordeondocent. Wekelijks komen de accordeonspelers bij elkaar om te repeteren, en graag willen ze aan anderen laten horen hoe mooi accordeonmuziek is.  En wie hoort dat dan niet graag.  Ze komen op 30 mei naar Maarheeze. Het is trouwens niet de eerste keer. Ze speelden in 2011 in de Smeltkroes tijdens het Kerstconcert van de Kempengalm.  Concert van Nemaldo in Onze School dinsdag 30 mei, van 19:30 tot 21:30 uur. Zaal open om 19:00 uur. Gratis kaarten verkrijgbaar voor leden van de seniorenvereniging Maarheeze  dagelijks in de huiskamer.  Kaarten reserveren per email bij phwjoppen1946@kpnmail.nl is ook mogelijk. Niet-leden betalen voor de kaart  € 2,50.

Powered by Blog Grabber