Sjors Sportief en Sjors Creatief

Sjors Sportief en Sjors Creatief lieten dit schooljaar weer 340 basisschoolkinderen kennismaken met diverse sportieve en culturele activiteiten binnen onze gemeente. Sjors wordt elk jaar populairder onder…Sjors Sportief en Sjors Creatief

02-05-2017 08:59 – Ingezonden door Redactie

Sjors Sportief en Sjors Creatief lieten dit schooljaar weer 340 basisschoolkinderen kennismaken met diverse sportieve en culturele activiteiten binnen onze gemeente. Sjors wordt elk jaar populairder onder de basisschooljeugd en daarom wil de gemeente Cranendonck dit natuurlijk graag continueren. Hiermee krijgen de kinderen de kans op laagdrempelige wijze kennis te maken met naschoolse activiteiten binnen de gemeente.

Alle kinderen uit het basisonderwijs ontvangen in het nieuwe schooljaar het Sjorsboekje en mogen één (of meerdere) cursussen uitkiezen, waar zij enkele naschoolse introductielessen (vaak gratis) kunnen volgen op locatie van (sport)verenigingen.

Alle aanbieders van sport- en cultuuractiviteiten kunnen zich aanmelden. Het Sjorsboekje met kennismakingsactiviteiten wordt in september op alle basisscholen in de gemeente Cranendonck verspreid. Goede promotie dus voor uw vereniging/organisatie! Aanmelden kan via www.sportstimulering.nl.  Bent u geen vereniging, maar wilt u toch graag een activiteit voor deze doelgroep aanbieden? Dit kan natuurlijk, neem dan contact op met carrievanhoef@cordaadwelzijn.nl   

Powered by Blog Grabber