Heerlijk aspergemenu bij het eetpunt Onze School

MAARHEEZE – Op dinsdag 16 april hebben de bezoekers van het eetpunt in Onze School kunnen genieten van een heerlijk aspergemenu. De vrijwillige kookstaf had zijn best gedaan er iets speciaals van te maken. Als voorgerecht een overheerlijk aspergesoepje, daarna asperges met hardgekookte eieren, beenham en krielaardappeltjes en als toetje een verrukkelijke ijstaart met schuim. De botermalse asperges waren geschonken door aspergebedrijf van Maaren. Waarvoor natuurlijk heel hartelijk dank.

Wilt u ook eens heerlijk komen eten op de derde dinsdag van de maand? Op 21 mei om 12 uur heeft u weer de kans. Dan kookt de kookstaf weer een heerlijk voorjaarsmenu wat zal bestaan uit: Kerriesoep, Rosbief met peultjes, worteltjes en aardappeltjes en een lekker toetje met zomerkoninkjes. Natuurlijk een kopje koffie of thee na. U kunt zich inschrijven op de lijst in Ons Kwartier of telefonisch bij de gastheren/vrouwen op Onze School, tel 0031 495 623589. Voor de prijs hoeft u het niet te laten: er wordt slechts € 6,- p.p gerekend. De organisatie vindt het fijn als u betaalt bij inschrijving.