Koningsbal in “Onze School”

MAARHEEZE – Het trio “Cheers” heeft op Koningsdag in het Kwartier van “Onze School” in Maarheeze voor een sfeervolle muziek en dansavond gezorgd. Maar ook voor een emotioneel moment. Als eerste nummer en ter gelegenheid van de verjaardag van onze vorst, werd namelijk het Wilhelmus ingezet. De aanwezigen gingen spontaan staan, waarbij het opviel dat enkele oudere gasten die nogal slecht ter been waren niet bleven zitten, maar ook gingen staan en uit volle borst ons volkslied begonnen mee te zingen. Met recht een ontroerend en stijlvol moment. Koninklijk waardig!

Het werd een feestelijke avond. In het oranje aangeklede “Ons Kwartier” werd volop gedanst, gewalst, gelachen en getoost op de jarige koning. En hij zou trots geweest zijn op de vele vrijwilligers die zijn “feestje” tot een groot succes gemaakt hebben. Hulde voor hun inzet, waardering van de aanwezigen en een verdiende “Koninklijke” toost op hen allemaal!