Expositie CreAtelier D8

MAARHEEZE – In Onze School te Maarheeze is een kleine selectie tentoongesteld van het veelzijdige werk dat de cursisten van CreAtelier D8 tijdens de atelieruren maken.

De werken komen veelal voort uit een eerste kennismaking in het atelier met zowel techniek als materiaal. De werkstukken zijn eindresultaten van creatieve ontdekkingen van de cursisten (kinderen, volwassenen en zorgcliënten). Mozaïek, schilderen, glas in lood, Tiffany, draadfiguren. houtbewerken en keramiek (zoals pottendraaien) behoren tot de meest gebruikte technieken. De tentoonstelling vindt plaats in de senioren ruimte Ons Kwartier en in 2 vitrines in de gang. De expositie is te bezichtigen van 9 december tot en met 26 januari tijdens de normale openingsuren van Onze School (ma-vrij van 10.00 – 16.00 uur). CreAtelier D8 is participant van en gevestigd in Onze School te Maarheeze. Voor meer info mail naar createlierd8@gmail.com of kijk op www.createlierd8.nl Bellen kan naar tel 0031 402265008.