Kerstvieringen in Onze School

MAARHEEZE – Wat was het weer genieten in Het Kwartier van Onze School. Op vrijdag 20 en zaterdag 21 december werden in totaal zo’n 120 gasten verblijd met een gezellige muziekmiddag, mooie voordrachten, prachtige zang en natuurlijk met een hapje en drankje. De dames Wil Thijssen en Loes Verest openden de middag met een voordracht, waar de betekenis van Kerstmis gereflecteerd werd op de hedendaagse samenleving. Dit gold zeker ook voor onze “eigen” Diana Peskens, die heel treffend een zelf geschreven Kerstverhaal voorlas. Zij schetste een treffend beeld van een hedendaags gezin met kinderen, waar jarenlange kerstgewoonten ter discussie kwamen te staan en dan met name bij de opgroeiende kinderen. Komt oma nou alweer?

Kerstmis staat natuurlijk ook voor zang. Heel bijzonder was de “engel” in ons midden. Marie Christien bracht met haar engelenstem de mooiste Kerstliederen ter gehore. Traditionele liederen werden afgewisseld met liederen die vol met emotie, gevoel en beleving waren en waarvan velen door haar zelf geschreven waren. Aan het einde van de middag werd er soep uitgeserveerd en stond er een heerlijk buffet klaar. Na een laatste drankje gingen de aanwezigen voldaan naar huis. De vele vrijwilligers die deze twee dagen mogelijk hebben gemaakt kregen een groot applaus. Klaar staan voor de medemens, een betere Kerstgedachte is er niet!