Seniorenvereniging Maarheeze schaalt weer langzaam op

MAARHEEZE – Het was voor veel ouderen afzien tijdens de laatste maanden. Bijna alle activiteiten lagen plat. Maar met inachtneming van de coronamaatregelen ziet het bestuur weer enkele mogelijkheden om bepaalde activiteiten op te kunnen starten. Zo komt er per oktober een “ruil(leg)puzzel” mogelijkheid in ‘Onze School’. U heeft ze vast nog wel ergens liggen, de legpuzzel die u al vaak gemaakt heeft. Deze kunt u nu in de hal van ‘Onze School’ gratis omruilen voor een ander exemplaar uit de voorraad die daar in de kast ligt. Klein of groot, maakt niets uit en het is ook niet tijd gebonden. De enige voorwaarde is, dat u een legpuzzel dient mee te nemen, die natuurlijk wel in “goede en schone” staat dient te zijn. Mocht u geen puzzel (meer) hebben, kom er dan eerst eentje lenen. En bedenk “samen puzzelen” kan ook heel gezellig zijn.

Ook is het sinds kort voor leden weer mogelijk om vrij te komen biljarten. U dient wel vooraf een dag en tijd te reserveren (via tel. 0031 6 623589). Ook de biljartvereniging “De Doorzetters” gaat vanaf 8 oktober weer van start. De competitie kan weer beginnen. Zo start ook op de maandag 5 oktober het sjoelen weer en het eetpunt op de dinsdag. Dinsdag in de middag begint het vrij kaarten weer.  Al met al een voorzichtige start, maar het begin is er!