Dames op De Wielrenfiets, sluit jij bij ons aan?

CRANENDONCK – Hallo, mogen wij ons even voorstellen? Wij zijn fietsvereniging Women On Wheels uit Budel.  Van eind maart tot medio september gaan wij elke dinsdagavond met de wielrenfiets een ronde fietsen en daarna nog even wat drinken. Zoals de naam al zegt is dit een fietsvereniging voor dames, maar de partners van die dames zijn wel welkom, dus we zijn wel een gemengde groep.  Binnen onze vereniging hebben we twee groepen. WoW 1, daar ligt het gemiddelde fietstempo rond de 30 km per uur en WoW 2, daar is het tempo gemiddeld 25 km per uur. In het begin lijkt fietsen in een groep misschien een beetje eng, maar wij coachen je en zorgen dat je weer veilig thuis komt. Fijn fietsen, respect voor andere weggebruikers, veiligheid en gezelligheid staan bij ons voorop. In de afgelopen twee jaar hebben veel mensen een wielrenfiets gekocht omdat er door de corona-regels veel andere sportieve activiteiten aan banden waren gelegd. Vond je het alleen gaan fietsen toch niet zo leuk en staat je fiets nu in de schuur onder het stof? Wellicht vind je het wel leuk om met een aantal andere gezellige dames (en heren) samen te gaan fietsen. Mocht je interesse hebben, schroom dan niet om contact op te nemen met ons. Je kunt gedurende een periode van 4 weken vrijblijvend meefietsen en kijken of je het leuk vindt of niet. Het enige wat we dan van je vragen zijn je gegevens zodat we je kunnen aanmelden bij de NTFU. Daarmee ben je verzekerd tijdens onze clubritten. Voor meer informatie kun je bellen naar de voorzitter Sonja Smit 0031 6 2754 1088  Mocht Sonja de telefoon niet kunnen opnemen stuur dan een whatsapp-bericht.  Mail je gegevens naar womenonwheels.fietsclub@gmail.com We nemen zo spoedig als mogelijk contact met je op. Onze eerste rit dit seizoen staat gepland op dinsdag 29 maart om 18.30 uur. We verzamelen bij café-zaal De Wielerbaan aan de Maarheezerweg in Budel. De eerste weken starten we om 18.30 uur omdat het al snel donker wordt, daarna om 19.00 uur. We zouden het heel leuk vinden als je meegaat.