Gemeenteraadsverkiezingen op 14, 15 en 16 maart in Onze School

MAARHEEZE – Om zoveel mogelijk drukte te vermijden worden de gemeenteraadsverkiezingen net als vorig jaar bij de Tweede Kamer Verkiezingen, weer over drie dagen verspreid (maandag 14, dinsdag 15 en woensdag 16 maart). In Maarheeze zijn er twee stembureaus: Onze School (geopend op 14, 15 en 16 maart) en De Smeltkroes, (alleen open op woensdag 16 maart). De openingstijden zijn van 07.30 uur  tot ’s avonds 21.00 uur. In Onze School wordt het stembureau gevestigd in de grote zaal “Ons Kwartier”. De activiteiten die in Ons Kwartier wekelijks plaatsvinden, kunnen deze drie dagen niet doorgaan. De huiskamer blijft gewoon open, maar de ruimte is wel wat beperkter. Dat geldt met name voor het biljarten en het koersballen. Het kleuren voor volwassenen, het sjoelen en het vrij kaarten kunnen verplaatst worden naar de vergaderruimte. Even wat aanpassingen dus, maar na deze drie dagen gaan de mensen van Seniorenvereniging Maarheeze weer enthousiast verder met al de activiteiten. Tip: Als u in Onze School wilt gaan stemmen en u opziet tegen mogelijke drukte, dan is het aan te raden om op de maandag of dinsdag te komen, dan is het minder druk dan op woensdag. Breng in ieder geval zeker uw stem uit want ook uw stem telt!

Bestuur Seniorenvereniging Maarheeze.