Wegwijzer Maarheeze

MAARHEEZE – De sociaal makelaar en de Dorpsraad Maarheeze komen met een nieuw initiatief. “Wegwijzer Maarheeze” is een nieuw bordspel. Het is gebaseerd op het bekende bordspel waar we allemaal heel wat uurtjes mee bezig zijn geweest, waar we straten kochten en huizen bouwden.  Het spel heeft een heel nieuw eigen uiterlijk gekregen. Zo zijn de straten op het spel allemaal echte Maarheezer straten. Er zijn foto’s en afbeeldingen gebruikt die je kunt terugvinden in Maarheeze en de opdrachten zijn allemaal gerelateerd aan gebeurtenissen of organisaties uit Maarheeze. Een uniek bordspel dat is ontwikkeld en geproduceerd door de Parelkamer uit Heeze, dagbesteding voor jongeren met een verstandelijke beperking. Zij maken de pionnen, het geld en de opdrachtkaartjes. Het speelbord, afmeting 48 x 48 com, is gedrukt op afwasbaar spandoek pvc, dat opgerold kan worden. Het geheel is verpakt in een handige koker, waarin naast alle benodigdheden zoals dobbelstenen, kaartjes, huisjes en geld, ook de spelregels te vinden zijn. Dus gemakkelijk mee te nemen. En…. een heel uniek cadeau! Dus wij bieden het nú aan, zodat het in een schoentje of onder de kerstboom kan belanden. Bent u nieuwsgierig geworden hoe het spel er uitziet? Maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur kunt u een presentexemplaar bekijken in de vitrine bij de hoofdingang van ‘Onze School’. Wilt u voor €35  in het bezit komen van dit nieuwe, unieke bordspel? Dat kan. 

Vanaf 6 oktober kunt u intekenen via een e-mail naar wegwijzermaarheeze@gmail.com 

Het is ook mogelijk om in te tekenen op een lijst in ‘Ons Kwartier’ in ‘Onze School’. 

U komt dan op de lijst en U hoort via een mailtje voor wanneer U het geld moet overmaken. 

Het bordspel wordt bij u thuis bezorgd, als u in Maarheeze woont. Buiten Maarheeze worden verzendkosten aangerekend.