100 jaar Gezinsbond Sint-Huibrechts-Lille

ST. HUIBRECHTS-LILLE – Op 19 januari was het precies 100 jaar geleden dat Gezinsbond St. Huibrechts-Lille gesticht werd. Omwille van de coronamaatregelen kon er op dat moment niet gefeest worden. Maar gelukkig kwam van uitstel geen afstel en werden de leden op 15 oktober uitgenodigd op een groots ledenfeest in de Parochiezaal. Het was een heel geslaagde avond met lekker eten en het optreden van Raf zorgde voor de nodige ambiance. 

“Wij, als bestuur, kunnen terugkijken op een heel gezellige avond, samen met onze leden en kijken uit naar de volgende activiteiten die we nog in petto hebben,” zegt Carlo Triki. “Ook al bestaat onze Lilse Gezinsbond al 100 jaar, toch durven wij zeggen dat er nog geen sleet zit op onze afdeling.”

Foto de bestuursploeg van de gezinsbond in Lille