Jeugdprins Flinn, Jeugdprinses Tara en Jeugdvorst Saar gaan voorop in Roesdonk!

SOERENDONK – Dit jaar waren er volop aanmeldingen van kinderen uit groep 8 die graag onderdeel willen zijn van het Jeugdprinsenpaar 2023 en de Jeugdraad, dat is heel mooi om te zien! Het maakt dat we ongeacht wie voorop gaat; een klas bij elkaar hebben om een mooi feestje te bouwen tijdens deze Carnaval!!

Tijdens de bekendmaking werd de strijd aangegaan met de Roesdonkers in een spannende spelshow: Beat the Roesdonkers! Uit deze strijd kwamen onze jeugdhoogheden van 2023 naar voren: Jeugdprins Flinn, Jeugdprinses Tara en zij worden bijgestaan door Jeugdvorst Saar. Ook de jeugdraad werd gepresenteerd. 

Jeugdprins Flinn, de jongste zoon van Ad en Marloes Meijer, woont op de Zitterd met zijn twee oudere broers. Ook voor Flinn geldt dat Carnaval er met de paplepel ingegoten is, want hij is al heel zijn leven lid van C.V. de Gangmakers. Carnaval zit in het ‘hart’… Dat hij graag Jeugdprins wilde worden is voor weinigen een verrassing, aangezien hij zich als klein kind al verkleedde als Prins. Naast carnaval heeft Flinn nog een grote hobby en dat is crossen met de Tomos bende, als hij niet buiten te vinden is dan staat de Playstation aan om zich mee bezig te houden.

Jeugdprinses Tara, hoe bijzonder voor pap en mam, dat ze dit jaar als ‘groot’ Prinsenpaar voorop mogen met hun dochter als Jeugdprinses. Dat Tara Carnaval kan vieren heeft ze al vanaf heel jong laten zien. Ze is vaste act op de kinderbontemiddag en de optochten in Roesdonk. Daarnaast is ze bijna bij elke activiteit van de Roesdonkers binnen en buiten het dorp te bekennen. Tara is een druk bezette dame, van wie zou ze dat hebben?!? Want voetballen, dansen, paardrijden slokken al veel tijd op, maar daarnaast gaat ze ook graag naar de Hobbyclub.

En daarnaast gaat onze Jeugdvorst met dit Jeugdprinsenpaar Roesdonk en omstreken voorzien van veel plezier tijdens Carnaval!

Jeugdvorst Saar van Meijl, van de Heuvel-Kruisstraat buurtvereniging. Tijdens de optochten was ze hier al te zien. Saar is de dochter van Paul van Meijl en Lieke van der Putten, ze is de middelste en staat haar ‘mannetje’ tussen een oudere en jongere broer! We kunnen ons wel eens afvragen of Saar wel ooit thuis is als we kijken naar haar hobby’s; hobbyclub, korfbal, schoolplein, spelen met vrienden/vriendinnen. En dat is waarom Saar heel graag Carnaval viert; Ik wil deze carnaval meemaken met al mijn vriendinnen en vrienden uit de klas.

Na de bekendmaking van het nieuwe Jeugdprinsenpaar steeg de spanning voor de leerlingen uit groep 7 voor de bekendmaking van het mini-boerenbruidspaar. Boer Samuel en Boerin Joos zullen tijdens het miniboerenbal op zondagmiddag 29 januari in Roesdonk in de onecht verbonden worden. 

Samen met de Jeugdraad van Elf gaan Jeugdprins Flinn, Jeugdprinses Tara en Jeugdvorst Saar er een fantastische Carnaval van maken in Roesdonk! Alaaf!