Bijzondere expositie in Onze School

MAARHEEZE – In de grote zaal tevens huiskamer van Onze School, genaamd “Ons Kwartier” exposeert Mevr. Gré Rozenveld-van Zeggeren met door haar gemaakte etsen. Mevrouw Rozenveld (90 jaar) is een heel actief en creatief lid van onze seniorenvereniging Maarheeze. Op 50-jarige leeftijd is ze zich op Kunstacademie Arendonk gaan bekwamen in etsen en schilderen. Ze heeft er 4 jaar over gedaan om de moeilijke techniek van het etsen helemaal onder de knie te krijgen. In de jaren daarna is ze intensief met haar hobby bezig geweest en heeft ze veel prachtige etsen gemaakt. Er zijn dan ook meer dan voldoende mooie werken van haar om in Ons Kwartier tentoon te stellen. Dit is niet de eerste expositie van Mevr. Rozenveld. Ze heeft al eerder geëxposeerd in het gemeentehuis in Valkenswaard, in het Schepenhuis in Budel, in de Smeltkroes en zelfs al in Duitsland. Wij zijn er trots op dat we nu in “eigen huis” de gelegenheid kunnen bieden om de etsen te komen bewonderen. We hopen dat u dat zeker een keer komt doen.

Ets “Sail Amsterdam”.Extra interessant is het om dan op een vrijdagochtend tussen 10.30 en 12.00 de expositie te bezoeken. Mevr. Rozenveld is zolang de expositie duurt op vrijdagochtend aanwezig om uitleg te geven over het etsen, iets meer te vertellen over de werken die ze gemaakt heeft en om eventuele vragen te beantwoorden. U bent van harte welkom. 

Foto Ets “Sail Amsterdam”

Foto Mevrouw Gré Rozenveld