Jeugdprins Teun, Jeugdprinses Joos en Jeugdvorst Jonas gaan voorop in Roesdonk!

SOERENDONK – Nadat de inschrijfformulieren uitgedeeld waren kwamen deze alweer snel terug met allemaal enthousiaste aanmeldingen voor het Jeugdprinsenpaar en de Jeugdraad 2024. De ballen werden gevuld zodat Meester Mark weer even Lingo mocht spelen door 3 ballen uit de bak te vissen.  

Tijdens een spannende quiz hadden de winnaars van groep 5, 6 en 7 de eer om onze jeugdhoogheden van 2024 bekend te maken: Jeugdprins Teun, Jeugdprinses Joos en zij worden bijgestaan door Jeugdvorst Jonas. Ook de jeugdraad werd gepresenteerd. 

Jeugdprins Teun, deze Prins heeft zijn eerste jaren in Soerendonk gewoond bij zijn ouders Stefan Staals en Karin Hermans in de Goorstraat. Op jonge leeftijd is Teun verhuisd naar het Bokkenrijk en heeft hij gevoetbald bij SV Budel. Een aantal jaren geleden is hij terug naar Zurrik gekomen, sindsdien woont hij op de Heuvel en heeft hij zijn voetbalcarrière voortgezet bij FC Cranendonck. Dit vindt hij erg leuk, hij traint graag en het partijtje op de zaterdag is geen straf voor hem. Daarnaast gaat Teun graag naar de SJS, om gewoon van alles te doen. Gamen kan natuurlijk niet ontbreken aan het rijtje van bezigheden, want dat is dé bezigheid als er buiten niets te doen is. Al vanaf zijn geboorte is Teun lid van C.V. de Gangmakers, hij heeft al heel wat maten aan pakjes van de Gangmakers versleten (of hij was eruit gegroeid!). Geen wonder dat hij graag Jeugdprins wilde worden, carnaval vieren is er met de paplepel ingegoten. 

Jeugdprinses Joos, tja wie kent haar niet, met haar vrolijke lach en mooie bos blonde krullen… van wie zou ze dat hebben? Jawel, van moeder Rie-Jeanne Ras. Samen met vader Chris Nagel en haar broer Boet wonen ze in ‘t Goor. Bij de buurtvereniging Goor-Beek is Joos bij bijna alle activiteiten. Ze volleybalt graag bij Ledûb, dat heeft ze dan toch echt van paps! Ook bij de SJS is Joos te vinden om gewoon lekker met de meiden plezier te maken. En het is echt waar, ook deze dame heeft al wat Gangmaker pakjes versleten.. Nog een Gangmaker, we hoeven niet bang te zijn dat dit Jeugdprinsenpaar niet weet hoe carnaval gevierd moet worden. Na al die jaren gezien te hebben hoe moeders foto’s maakt van het (nog geheime) Jeugdprinsenpaar dan nu van Joos als Jeugdprinses. 

En daarnaast gaat onze Jeugdvorst met dit Jeugdprinsenpaar Roesdonk en omstreken voorzien van veel plezier tijdens carnaval! 

Jeugdvorst Jonas, dit turntalent heeft het erg druk, want hij traint heel hard, meerdere keren per week in Weert. We zullen dus vast wel een flikflak, radslag of iets turnachtigs gaan zien tijdens de feestjes. Samen met zijn ouders, John en Marieke van Mierlo en zusje Maartje wonen ze in de Kruisstraat. Jonas kan ook nog eens goed gitaar spelen, zou een carnavalsliedje ook lukken? Jonas is graag met vrienden, hij spreekt veel af en een feestje… daar is hij altijd voor te porren. Dat is dan ook wat hij op zijn inschrijfformulier had geschreven; Ik heb er heel veel zin in om er een leuk feestje van te maken! 

Geen twijfel over dat deze toppers een geweldig feestje gaan bouwen tijdens dit carnavalsseizoen!

Na de bekendmaking van het nieuwe Jeugdprinsenpaar steeg de spanning voor de leerlingen uit groep 7 voor de bekendmaking van het mini-boerenbruidspaar. Boer Xavi en Boerin Ise zullen tijdens het miniboerenbal op zondagmiddag 28 januari in Roesdonk in de onecht verbonden worden. 

Samen met de Jeugdraad van Elf gaan Jeugdprins Teun, Jeugdprinses Joos en Jeugdvorst Jonas er een fantastische Carnaval van maken in Roesdonk! Alaaf!