Gijs Bonnema nieuwe hoofdtrainer sv Budel

BUDEL – Budel heeft in Gijs Bonnema een nieuwe hoofdtrainer gevonden voor het seizoen 2024-2025. De pas 25-jarige oefenmeester gaat bij sv Budel zijn debuut maken als hoofdtrainer en tekent een contract voor één seizoen en volgt Erik van Rooij op. Op dit moment is Bonnema trainer van het 2e elftal van VV Geldrop en werd hiermee in 2023 algeheel Nederlands kampioen. Voorzitter Rob Bergmans is erg verheugd met de komst van Bonnema: ‘We zijn ervan overtuigd dat Gijs Bonnema onze club en onze spelers met zijn enthousiasme en passie voor het spelletje naar een hoger niveau kan brengen!’

Gijs Bonnema begon al vroeg met het trainen van voetbalteams en begon net zoals de meeste trainers met het uithelpen van een jeugdteam van zijn amateurclub RPC in Eindhoven. Inmiddels is hij in het bezit van het trainersdiploma UEFA B en was de ambitieuze trainer na jaren bij Geldrop toe aan een nieuwe uitdaging. ‘Ik heb een ontzettend goed gevoel bij sv Budel. De club is ambitieus, de spelersgroep is een ideale mix van jeugdige talenten en ervaren krachten. Daarnaast is sv Budel een echte dorpsclub en die sfeer spreekt me enorm aan. Ik heb er zin in om hier aan de slag te gaan!’

Voorzitter Rob Bergmans is blij dat de talentvolle Bonnema gekozen heeft voor sv Budel. ‘We hebben in de afgelopen weken verschillende kandidaten gesproken. Gijs is voor ons een ideale kandidaat. Hij heeft een pedagogische achtergrond en heeft de afgelopen periode ook ervaring opgedaan bij een profclub in de jeugdopleiding. Het is een jonge en enthousiaste trainer die dolgraag de stap wil maken naar een eerste elftal. We zijn blij dat we hem die kans kunnen bieden. In het verleden hebben we als club vaker met succes jonge trainers de kans gegeven.’

sv Budel wil via HAC Weekblad Gijs Bonnema nog veel succes wensen in de rest van het seizoen bij zijn huidige club Geldrop en ze hopen op een succesvolle samenwerking in het nieuwe seizoen.