Seniorenvereniging Dorplein 

BUDEL-DORPLEIN – Woensdagavond 27 maart hadden we een heerlijk 3-gangen diner verzorgd door onze Dorpleinse Kookaatje. Veel van onze leden waren hierbij aanwezig.

Als voorgerecht hadden we de keuze uit een Chinese tomaten – of bospaddestoelensoep. Beiden smaakten voortreffelijk. 

Als hoofdgerecht konden we kiezen tussen varkenshaas of vis. Beiden met een lekkere saus. Natuurlijk met gebakken aardappeltjes, frietjes, aardappel gratin en warme en koude groenten. En lest best: een geweldig toetjesbuffet waar iedereen heerlijk van gesmuld heeft!

Na het diner werd er door een aantal leden nog gezellig geborreld en nagepraat. 

Onze volgende activiteit is een gezellige verrassingsavond met hapjes op dinsdagavond 16 april. En op woensdagmiddag 17 april onze maandelijkse fietstocht of wandeling. Vertrek om 13.00 uur stipt vanaf de Schakel. Bent u 55+? Wilt u meer weten over onze vereniging en onze activiteiten? Of een keer 1 van onze activiteiten bijwonen? Neem dan contact op met ons secretariaat: seniorenverenigingbd@hotmail.com