Open trainingen bij Yin Yang

BUDEL – Altijd al willen weten wat karate inhoudt en of het iets voor jou is? Karateschool Yin Yang, met ca. 80 leden en al bijna 40 jaar geleid door “Shihan” Gerard van Kessel, nodigt je van harte uit om deel te nemen aan een open introductietraining. Ontdek de fascinerende wereld van het Kyokushin karate en ervaar de unieke sfeer van onze school. De open trainingen vinden plaats op 16 en 18 april om respectievelijk 20.00 en 19.30 uur in de sportzaal aan de Piuslaan 70 in Eindhoven en op 19 april om 19.00 uur in de sportzaal aan de Jan van Schoonvorststraat 1 in Budel. Deze trainingen zijn toegankelijk voor iedereen vanaf 12 jaar, ongeacht ervaring of achtergrond. Of je nu een meer gevorderde karateka bent of nog nooit eerder een les hebt gevolgd, iedereen is welkom! Schrijf je vooraf in via het formulier op onze website (www.kyokusyinyang.nl/inschrijven) om deel te nemen. Zo kunnen we de trainingen goed voorbereiden en je een optimale ervaring bieden. Gebruik deze kans om onze school te ontdekken en te ervaren wat karate voor jou kan betekenen. We kijken ernaar uit je te verwelkomen op een van onze open trainingen! Voor vragen, neem gerust contact met ons op via kyokusyinyang@gmail.com of op 0031 6- 22771798. Heel graag tot ziens!