ASTEN/CRANENDONCK/HEEZE-LEENDE/SOMEREN – Huur je een woning van woCom in een van de vier genoemde gemeenten? Dan is Stichting WoonBelang er speciaal voor jou. Deze onafhankelijke huurdersorganisatie vertegenwoordigt huurdersbelangen en spreekt namens bewoners met zowel woningcorporatie woCom als met de gemeenten over alles wat met prettig wonen te maken heeft.
Het werk van Stichting WoonBelang gaat over heel concrete onderwerpen. Denk aan reparaties, betaalbaarheid van de huur, onderhoud van woningen en aandacht voor leefbaarheid in de buurt. Omdat huurders via deze stichting letterlijk aan tafel zitten bij woCom én bij de gemeenten, worden hun zorgen en ideeën gehoord op de plekken waar het écht telt. Zo worden er samen met de gemeenten afspraken gemaakt over zaken als nieuwbouw, duurzaamheid en onderhoudsprojecten.
WoonBelang is een onafhankelijke organisatie, en werkt dus niet voor woCom. Dat stelt de stichting in staat om kritisch, eerlijk en vooral betrokken op te komen voor de belangen van huurders. Iedereen kan bijdragen, of het nu is door een idee aan te dragen of door zelf actief mee te praten in het bestuur.
Op woensdag 17 september organiseert Stichting WoonBelang een huurdersbijeenkomst in Zaal Weijers in Someren. De inloop is vanaf 19.15 uur. Tijdens deze avond vertelt de stichting wat er het afgelopen jaar is bereikt, welke plannen er zijn en is er volop ruimte voor huurders om hun stem te laten horen.
Aanmelden voor de bijeenkomst kan via www.woonbelang.org. Meer informatie is ook te verkrijgen via info@woonbelang.org of op de Facebookpagina van Stichting WoonBelang.
